UMÓW WIZYTĘ

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna Gdańsk

Stomatologia estetyczna w powszechnej opinii skupia się na pięknym wyglądzie zębów. To prawda, ale nie cała, bo często wady estetyczne oznaczają też ograniczenia funkcjonalne. Kompleksowe podejście to coś, co musi wyróżniać wybitnego dentystę specjalizującego się w stomatologii estetycznej.

HCentrum Stomatologiczne Jasińscy
Stomatologia estetyczna Gdańsk HCentrum

Dlaczego warto z nas skorzystać?

Pracujący z nami stomatolodzy mają wiele lat doświadczenia i olbrzymią wiedzę nie tylko z zakresu stomatologii estetycznej, ale w każdym przypadku będą w stanie poprowadzić też kompleksowe leczenie, które pozwoli pacjentowi odzyskać piękny i zdrowy uśmiech. Dysponujemy bardzo nowoczesnym sprzętem i korzystamy z najnowszych i najskuteczniejszych technik, więc opracowanie zębów zajmuje jak najmniej czasu, a efekt jest oszałamiający.

Nasz przemiły personel przeprowadzi zabiegi w miłej atmosferze, ale przede wszystkim gwarantując pełen profesjonalizm. Bez względu na rozległość zabiegu, którego będziesz potrzebować, zawsze możesz liczyć, że wykorzystamy całe nasze doświadczenie i nowoczesny sprzęt, żeby jak najskuteczniej przywróć uśmiech pacjenta.

Potrzebna pilna pomoc? Zadzwoń!

lub

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty

Czym jest stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna jest działem stomatologii skupiającym się na estetyce zębów. Oznacza to, że poszczególne metody leczenia stomatologicznego mogą pochodzić z warsztatu różnych dziedzin stomatologii: mogą to być licówki porcelanowe, wybielanie zębów, korekta kształtu zębów i wiele innych. Ich podstawowym celem jest uczynienie uśmiechu piękniejszym, ale w wielu przypadkach równie istotne jest to, że zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej pozwalają odtworzyć pełną funkcję jamy ustnej.

Stomatologia estetyczna jest praktykowana przez najlepszych dentystów – nawet stosunkowo prosty plan leczenia musi być bardzo wszechstronny i dobrze przemyślany, ponieważ estetyka i funkcja zębów są w wielu przypadkach bardzo ściśle związane. Warto wybierać najlepszych dentystów, jeśli zabiegi w tym zakresie mają przynieść naprawdę doskonałe skutki.

Zabiegi stomatologii estetycznej w naszej ofercie

Wybielanie zębów

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii można dokonać korekty koloru zębów. Na powierzchnię zęba nanoszony jest nośnik z określonymi związkami aktywnymi, które pozwalają usunąć głęboko wbudowane osady lub pigmenty, nośnik jest aktywowany laserem przyczyniając się od odzyskania naturalnej bieli zębów.

Licówki porcelanowe

Zakładane na uszkodzone, ułamane lub nieforemne zęby przednie licówki pozwalają zachować piękną linię uśmiechu. Przy okazji mogą one także usprawnić funkcje wokalne i żucie. Choć zasadniczo licówki należą do repertuaru usług protetycznych, ich znaczenie dla stomatologii estetycznej jest olbrzymie. Licówki stosuje się najczęściej na ułamanych zębach, ale niekiedy przednie zęby po prostu nie mają odpowiedniego kształtu – można je zastosować także wtedy.

Korekta kształtu zębów

W dążeniu do idealnego uśmiechu można poprawić kształt nieregularnych lub uszkodzonych zębów. Indywidualne podejście i odpowiednia technika rekonstrukcji pozwalają pacjentom cieszyć się pięknym uśmiechem w każdych warunkach. Korekta kształtu zębów jest bardzo istotnym zabiegiem, który może także pozwolić na poprawę funkcji wokalnych jamy ustnej.

Wypełnienia estetyczne

Elementem stomatologii estetycznej będzie też dobór kolorów wypełnień stosowanych w leczeniu zachowawczym. Zostaną one każdorazowo dobrane przez dentystę w taki sposób, aby w jak największym stopniu dopasować je do koloru Twoich zębów. Stomatolog dziecięcy może zaproponować najmłodszym pacjentom wypełnienia w wielu ciekawych kolorach.

Pamiętaj, że wpływ na estetykę zębów ma przede wszystkim prawidłowa higiena jamy ustnej. Możesz skorzystać ze skalingu i piaskowania, które nie tylko pozwolą lepiej zabezpieczyć się przed rozwojem próchnicy, ale także wyrównają koloryt zębów i pozbawią je większych przebarwień. Poza tym także inne zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej mogą być pomocne w Twoim przypadku. Umów się na konsultacje, żeby zobaczyć, co możemy zrobić dla Twojego szerszego uśmiechu.

Stomatologia estetyczna Gdańsk – cennik

Stomatologia estetyczna Gdańsk

W naszym gabinecie stomatologicznym profesjonalne podejście jest oczywistością. Jeśli chcesz, żeby Twój uśmiech lśnił, to nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Bez względu na to, czy odtworzenie doskonałego uśmiechu będzie wymagało licówek, korony czy tylko wybielania, każdy zabieg wykonany zostanie na najwyższym poziomie. Nasz zespół specjalistów z zakresu stomatologii estetycznej i protetyki pomoże Ci odzyskać pewność siebie. Zadzwoń i umów się na wizytę. W czasie pierwszej konsultacji przygotujemy plan leczenia i ustalimy kolejne wizyty, jeśli będą konieczne. Zadbaj o swoją jakość życia, uśmiechnij się szerzej.

HCentrum Stomatologiczne Jasińscy

Nie odkładaj sowjego zdrowia na później, sprawdź jak działają MediRaty

HCentrum Stomatologiczne Jasińscy może się poszczycić przynależnością do prestiżowej organizacji Leading Implants Centers skupiającej najlepsze gabinety implantologiczne w Europie.

Masz pytania?

Napisz do nas!