UMÓW WIZYTĘ

Przemysław Jasiński

Właściciel HCentrum Stomatologiczne Jasińscy. Propagator i jeden z najlepszych implantologów w Polsce, stosujący system BICON.

Wykonuje zabiegi z zakresu:

Biografia

HCentrum Stomatologiczne Jasińscy:
30 lat doświadczenia na rynku pomorskim. Nowoczesne centrum stomatologiczne dysponujące certyfikowanym sprzętem najwyższej jakości. Poza samymi zabiegami, można tu zrealizować cały proces zapewniający pacjentowi zdrowy uśmiech o wysokiej estetyce.

Dr Przemysław Jasiński to lekarz dentysta z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalizuje się w implantologii oraz protetyce. Jest również zasłużonym konsultantem jednego z najbardziej znanych systemów implantologicznych w Polsce.

Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku, jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) i German Society of Oral Implantology (DGOI).

W roku 2009 dr Jasiński otrzymał tytuł lekarza implantologa – certyfikat Umiejętności Implantologicznej, a także nadane przez DGOI tytuły: Fellow, Diplomate Expert in Oral Implantology.

Od 2001 roku nieustannie zgłębia wiedzę z zakresu implantologii, protetyki, stomatologii estetycznej czy periodontologii. Jest doświadczonym i praktykującym chirurgiem stomatologicznym realizującym zabiegi nie tylko u osób dorosłych, lecz także u dzieci.

Dr Jasiński stosuje w swojej pracy system BICON, który przez środowisko dentystyczne nazwany jest „światem nowych możliwości”. Jest to pomocne szczególnie dla osób, które mają kompleksy z powodu swojego uśmiechu czy trudne warunki anatomiczne, wymagające skomplikowanych i czasochłonnych zabiegów okołoimplantologicznych.

Pacjenci nazywają dr. Jasińskiego planistą zdrowego uśmiechu. Dzięki technologii, za którą odpowiedzialny jest w HCentrum Stomatologiczne Jasińscy, osoby prowadzone lub konsultowane przez doktora zaledwie w ciągu kilku dni od wizyty mogą ocenić przyszłe efekty nowego uzębienia oraz zaplanować cały proces leczenia, który będzie miał wpływ na ich komfort życia.

Wiele prac, które wykonał dr Jasiński nie było tylko wszczepieniem implantów czy uzupełnieniem ubytków zębowych. To również proces dostosowania planowanych zębów do układu twarzy, często wymagający wdrożenia leczenia ortodontycznego.

Zdrowe zęby może mieć każdy, a dr Jasiński dodaje do tego jeszcze ich komfort, odpowiedni kształt oraz funkcjonalność.

Napisz do dr. Przemysława Jasińskiego: p.jasinski@hcentrum.pl

Dyplomy i Certyfikaty