Zespół

Hanna Jasińska HCentrum Stomatologiczne Gdańsk

Właściciel HCentrum, ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku oraz studia podyplomowe z ortodoncji w Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji (SDPwO) w Warszawie.

Przemysław Jasiński HCentrum Stomatologiczne Gdańsk

Lekarz implantolog, ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w 2000r. W HCentrum Stomatologicznym pracuje od 2001 r.

Dorota Kolasińska HCentrum Stomatologiczne Gdańsk

Lekarz dentysta, ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny w 1992 r. Z HCentrum Stomatologicznym Jasińscy  współpracuje od 1997r.

Aleksandra Burzyńska HCentrum Stomatologiczne Gdańsk

Aleksandra Burzyńska

Lekarz dentysta, absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. W roku 2004 ukończyła studia na wydziale stomatologii. Z pasją zajmuje się leczeniem chorób przyzębia, zachowawczym dorosłych i dzieci, profilaktyką, endodoncją i protetyką. Poszerza swoją wiedzę biorąc czynny udział w kursach, licznych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych rozwijających umiejętności praktyczne. Dzięki temu chce zapewnić pacjentom wysoki poziom usług stomatologicznych z wykorzystaniem nowoczesnych metod leczenia. Ma doskonały kontakt z najmłodszymi pacjentami. Płynnie mówi w języku angielskim.

Monika Wojnarska HCentrum Stomatologiczne Gdańsk

Monika Wojnarska

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W pracy ceni sobie dobry kontakt z pacjentem i skuteczne metody leczenia. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją z wykorzystaniem mikroskopu oraz chirurgią stomatologiczną. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w najlepszych szkoleniach w całym kraju.

Szymon Cysarz HCentrum Stomatologiczne Gdańsk

Szymon Cysarz

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
W HCentrum Stomatologicznym pracuje od 2019 r.
Posługuje się językiem angielskim.
Uczestnik kursów endodoncji i stomatologicznej odbudowy estetycznej.

Filip Rusiecki HCentrum Stomatologiczne Gdańsk

Filip Rusiecki

Chirurgia stomatologiczna
Endodoncja (leczenie kanałowe)
Stomatologia zachowawcza

Ewa Jarzębowska HCentrum Stomatologiczne Gdańsk

Ewa Jarzębowska

Ukończyła Gdańskie Studium Medyczne. Dyplom higienistki stomatologicznej otrzymała w 2017 roku. Asystuje głównie przy zabiegach z zakresu ortodoncji. W swojej pracy dba o komfort pacjenta i przyjazną atmosferę podczas wizyty. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach stomatologicznych.W HCentrum zajmuje się higienizacją pacjentów.

Karolina Szurgocińska HCentrum Stomatologiczne Gdańsk

Karolina Szurgocinska

Higienistka implantologiczna

Ewa Marek HCentrum Stomatologiczne Gdańsk

Ewa Marek

Asystentka stomatologiczna, do grona pracowników HCentrum dołączyła w 2007 roku. Posiada 20 lat doświadczenia w zawodzie. Ukończyła wiele kursów i szkoleń. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Dba o komfort i dobre samopoczucie pacjenta w gabinecie.

Anna Ciaś

Asystentka

 

Izabela Truszczyńska HCentrum Stomatologiczne Gdańsk

Izabela Truszczyńska

Asystentka stomatologiczna, ukończyła szkołę dla asystentek stomatologicznych. Swoją pracą stara się ułatwić wykonywanie zabiegów lekarzowi poprzez czynną asystę oraz zapewnić komfort pacjentowi podczas wykonywanego zabiegu. Posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

Anetta Rogalska HCentrum Stomatologiczne Gdańsk

Anetta Rogalska

Kierownik biura zarządu, w HCentrum od 2005 roku. Ukończyła Studium Medyczne oraz Akademię Bydgoską. Organizuje prace związane z funkcjonowaniem firmy. Koordynuje czas pracy zespołu. Dba o utrzymanie dobrych relacji z pacjentem. Posługuje się językiem angielskim.

Maria Dziwisz HCentrum Stomatologiczne Gdańsk

Maria Dziwisz

Z-ca kierownika rejestracji, w HCentrum pracuje od 2006 roku. Całą swoją karierę zawodową związała z pracą w recepcji. Jest osobą zdyscyplinowaną o miłej aparycji ceniącą sobie porządek. Swoje obowiązki służbowe wykonuje z zaangażowaniem dbając o naszych pacjentów.

Nikola Nowak HCentrum Stomatologiczne Gdańsk

Nikola Nowak

Rejestracja

Tomasz Piersa HCentrum Stomatologiczne Gdańsk

Tomasz Piersa

Informatyk,
Inspektor Danych Osobowych