UMÓW WIZYTĘ

Mediraty

Mediraty w HCentrum Stomatologicznym Jasińscy

Niektóre złożone zabiegi mogą stanowić wyraźne obciążenie finansowe. I niewykluczone, że nie będziesz w stanie ich sfinansować albo będziesz wolał zachować swoją poduszkę finansową nienaruszoną. W takich sytuacjach Mediraty mogą być tym rozwiązaniem, które pozwoli Ci zadbać o zdrowie na najwyższym poziomie i przy minimalnych obciążeniach. Prosty, sprawdzony system, który działa w wielu klinikach już od dłuższego czasu – teraz dostępny jest także u nas i pozwala Ci na więcej!

Mediraty w HCentrum Stomatologicznym Jasińscy w Gdańsku

Mediraty: zawsze, kiedy zdrowie wymaga uwagi

Niektóre procedury stomatologiczne są złożone, a w związku z tym dość kosztowne. Ich zaniedbanie to jednak poważne ryzyko: jeśli da się je przeprowadzić później, to niewykluczone, że problemy będą jeszcze większe i koszty znów wzrosną. A całkiem prawdopodobne, że jeśli zlekceważysz swoje zdrowie teraz, to drugiej szansy już nie będzie. Z drugiej strony – nawet jeśli masz odłożoną pewną kwotę na awaryjne wydatki, prawdopodobnie nie będzie łatwo podjąć decyzję o wydaniu tych środków.

Właśnie z myślą o takich sytuacjach powstały Mediraty – usługa pozwalająca na rozłożenie kosztów interwencji medycznych na raty. W naszej klinice będzie to rozwiązanie przydatne szczególnie w przypadku wszczepienia implantów, bardziej złożonych procedur protetycznych lub ortodontycznych, ale korzystają z niego również pacjenci w ramach stomatologii estetycznej i zachowawczej. W tych przypadkach naprawdę nie można sobie pozwolić na odłożenie procedur stomatologicznych „na później”.

Potrzebna pilna pomoc? Zadzwoń!

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty

Pewność i elastyczność finansowania

Finansowanie procedur medycznych nie może wyglądać tak samo, jak zwykłe zakupy ratalne, dlatego operator systemu Mediraty opracował szczególną ścieżkę postępowania. Po kontakcie telefonicznym lub online z dostawcą systemu ratalnego otrzymasz informację na temat dostępności finansowania i kwoty, jaką możesz rozłożyć na raty w tym systemie. Kiedy umówisz się u nas na wizytę, będziesz mieć już pewność finansową i świadomość, z jakimi kosztami trzeba się będzie liczyć. Nikt po stronie systemu Mediraty nie będzie wybierał metod leczenia – od tego są nasi specjaliści. Mediraty pokrywają koszty procedur, które wspólnie z naszym dentystą, implantologiem czy protetykiem uznasz za najkorzystniejsze dla siebie.

Dzięki Mediratom masz pewne finansowanie i z góry wiesz, jaka kwota może zostać objęta systemem ratalnym. Sam możesz skupić się już tylko na dbaniu o swoje zdrowie. Formalności finansowe trwają zwykle tylko kilka minut – znacznie mniej niż zabieg dentystyczny.

Mediraty to rozwiązanie dla Ciebie!

Niektóre procedury stomatologiczne wymagają szybkiego działania, a tam, gdzie nie jest ono konieczne i tak szybka decyzja będzie bardzo pomocna. Możesz dziś podjąć ją zdecydowanie łatwiej, korzystając z finansowania w systemie Mediraty. Połącz elastyczność finansową zapewnioną przez jednego z najważniejszych dostawców systemów ratalnych dla branży medycznej z profesjonalizmem i jakością usług HCentrum Stomatologicznego Jasińscy. Już dziś sprawdź, jaką pomoc mogą zapewnić Ci Mediraty i umów się na wizytę!

Nasza klinika może się poszczycić przynależnością do prestiżowej organizacji Leading Implants Centers skupiającej najlepsze gabinety implantologiczne w Europie.

Masz pytania?

Napisz do nas!