UMÓW WIZYTĘ

Hanna Jasińska

Właściciel HCentrum Stomatologiczne Jasińscy. Prezydent IAO (International Association for Orthodontics) Polska – największej na świecie organizacji zrzeszającej lekarzy dentystów ogólnie praktykujących, ortodontów oraz specjalistów z zakresu ortodoncji.

Wykonuje zabiegi z zakresu

Biografia

HCentrum Stomatologiczne Jasińscy:
30 lat doświadczenia na rynku pomorskim. Nowoczesne centrum stomatologiczne dysponujące certyfikowanym sprzętem najwyższej jakości. Poza samymi zabiegami, można zrealizować tu cały proces zapewniający pacjentowi zdrowy uśmiech o wysokiej estetyce.

IAO sekcja Polska:
Międzynarodowe stowarzyszenie ortodontów z siedzibą w USA. Głównym celem IAO jest edukacja i wspieranie lekarzy dentystów ogólnie praktykujących, ortodontów oraz specjalistów z zakresu ortodoncji.

Dr Hanna Jasińska to doświadczony lekarz stomatolog i ortodonta w zakresie leczenia dorosłych i dzieci. Praktyka i międzynarodowa wiedza zdobywana na prestiżowych uczelniach i akredytowanych kursach sprawiły, że w 2021 roku dr Jasińska została wybrana prezydentem polskiej sekcji IAO, czyli największej na świecie organizacji zrzeszającej lekarzy dentystów ogólnie praktykujących, ortodontów oraz specjalistów z zakresu ortodoncji.

Posiada tytuł Master of Orthodontics (w Polsce znany pod nazwą: Mistrz Ortodoncji),
GradDipClinDent (Orth) uzyskany w The City of London DENTAL SCHOOL – Diploma in Clinical Orthodontics and Dentofacial Orthopedics autorstwa światowej klasy specjalisty dr Dereka Mahony. Jest również absolwentką podyplomowych studiów z zakresu ortodoncji SDPwO w Warszawie.

Jako stomatolog przynależy dodatkowo do elitarnego Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego EOS (European Orthodontic Society), jest również członkiem PTO (Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego).

Wiedza i doświadczenie zdobywane na uczelniach, stażach i kursach na całym świecie pozwoliły na wprowadzenie w HCentrum Stomatologiczne Jasińscy ortodoncję na światowym poziomie w ujęciu holistycznym, uwzględniającą estetykę twarzy, pełny pożądany przez pacjentów profil twarzy, drożne drogi oddechowe oraz zdrowy staw skroniowo – żuchwowy. Dzięki temu udało się już pomóc wielu pacjentom, których przypadków inne centra stomatologiczne nie chciały się podjąć.

Dr Jasińska w swojej pracy stosuje aparaty stałe straight wire oraz aparaty ortopedyczne działające na kości. Dodatkowo obok aparatów ortodontycznych (klasycznych), wprowadza na rynek polski system nowoczesnych aparatów samoligaturujących Damon.

Dzięki ponadczasowym rozwiązaniom metody, które stosuje dr Jasińska nie tylko szybciej i dużo precyzyjniej likwidują wady zgryzu u pacjentów, ale przede wszystkim eliminują dyskomfort, który był zmorą szczególnie dla najmłodszych.

Każdy pacjent zasługuje na konsultację przez najlepszych specjalistów na świecie. Kto zrobi to lepiej niż Prezydent IAO?

Napisz do dr Hanny Jasińskiej: h.jasinska@hcentrum.pl

Dyplomy i Certyfikaty