UMÓW WIZYTĘ

Aneta Pokryfka

Lekarz dentysta, ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie 2020r. Podczas większości zabiegów pracuje w dużym powiększeniu mikroskopu, co pozwala jej na najdokładniejsze wykonanie każdego zabiegu. Rozwiązania terapeutyczne, które wybiera dla swoich pacjentów opiera przede wszystkim na wynikach badań naukowych.

Ma na swoim koncie liczne szkolenia oraz kongresy ucząc się od polskich oraz zagranicznych ikon świata stomatologii. Zajmuje się szeroko pojętym leczeniem kanałowym wraz z zabiegami z zakresu mikrochirurgii endodontycznej, leczeniem próchnicy, odbudową zębów, nawet tych skrajnie zniszczonych, usuwaniem zębów oraz zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej.

Nadrzędnym celem jest dla niej zachowanie u pacjentów jak największej ilości własnego uzębienia, dlatego też mocno angażuje się w profilaktykę i edukację pacjentów. Za pomocą starannie dobranych planów leczenia uwzględniających oczekiwania pacjenta i holistycznego podejścia kompleksowo przygotowuje pacjentów do dalszego leczenia implantologicznego lub ortodontycznego.

Jest w trakcie szkolenia podyplomowego z zakresu medycyny estetycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging.

Dyplomy i Certyfikaty