NASZ ZESPÓŁ

Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów

Hanna Jasińska
Właściciel HCentrum, ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku oraz studia podyplomowe z ortodoncji w Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji (SDPwO) w Warszawie

Przemysław Jasiński

Właściciel HCentrum, lekarz implantolog. Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w 2000r.

Dorota Kolasińska
Lekarz dentysta, ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny w 1992 r. Z kliniką HCentrum współpracuje od 1997r.

Marta Komorowska
Lekarz medycyny, lekarz dentysta, absolwentka Wydziału Lekarskiego i Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Gdańsku.

Aleksandra Burzyńska
Lekarz dentysta, absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. W roku 2004 ukończyła studia na wydziale stomatologii. Z pasją zajmuje się leczeniem chorób przyzębia, zachowawczym dorosłych i dzieci, profilaktyką, endodoncją i protetyką. Poszerza swoją wiedzę biorąc czynny udział w kursach, licznych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych rozwijających umiejętności praktyczne. Dzięki temu chce zapewnić pacjentom wysoki poziom usług stomatologicznych z wykorzystaniem nowoczesnych metod leczenia. Ma doskonały kontakt z najmłodszymi pacjentami. Płynnie mówi w języku angielskim.

Monika Wojnarska
Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W pracy ceni sobie dobry kontakt z pacjentem i skuteczne metody leczenia. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją z wykorzystaniem mikroskopu oraz chirurgią stomatologiczną. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w najlepszych szkoleniach w całym kraju.

Julianna Zaremba

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom lekarza dentysty otrzymała w 2017r. Obecnie studiuje w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie. Zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją zarówno dzieci jak i dorosłych. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu chirurgii oraz protetyki.

Szymon Cysarz
Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
W HCentrum Stomatologicznym pracuje od 2019 r.
Posługuje się językiem angielskim.
Uczestnik kursów endodoncji i stomatologicznej odbudowy estetycznej.

Ewa Jarzębowska
Ukończyła Gdańskie Studium Medyczne. Dyplom higienistki stomatologicznej otrzymała w 2017 roku. Asystuje głównie przy zabiegach z zakresu ortodoncji. W swojej pracy dba o komfort pacjenta i przyjazną atmosferę podczas wizyty. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach stomatologicznych.W HCentrum zajmuje się higienizacją pacjentów.

Ewa Marek
Asystentka stomatologiczna, do grona pracowników HCentrum dołączyła w 2007 roku. Posiada 20 lat doświadczenia w zawodzie. Ukończyła wiele kursów i szkoleń. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Dba o komfort i dobre samopoczucie pacjenta w gabinecie.

Malwina Nikel
Dyplom asystentki stomatologicznej zdobyła w 2015 r. w Rzeszowie. Od tej pory nieprzerwanie pracuje w zawodzie wciąż podnosząc swoje kwalifikacje. Asystuje w zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i chirurgii. Ceni kontakt z pacjentami, dba o komfort podczas wizyty także tych najmłodszych.

Adrianna Magryta
Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Chętnie asystuje przy zabiegach z zakresu chirurgii i implantologii stomatologicznej oraz protetyki. Brała udział w licznych ciekawych i trudnych zabiegach z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Empatyczna, uśmiechnięta. Najważniejsze jest dla niej dobro pacjenta.

Izabela Truszczyńska
Asystentka stomatologiczna, ukończyła szkołę dla asystentek stomatologicznych. Swoją pracą stara się ułatwić wykonywanie zabiegów lekarzowi poprzez czynną asystę oraz zapewnić komfort pacjentowi podczas wykonywanego zabiegu. Posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

Anetta Rogalska
Kierownik biura zarządu, w HCentrum od 2005 roku. Ukończyła Studium Medyczne oraz Akademię Bydgoską. Organizuje prace związane z funkcjonowaniem firmy. Koordynuje czas pracy zespołu. Dba o utrzymanie dobrych relacji z pacjentem. Posługuje się językiem angielskim.

Ilona Pętlak
Kierownik rejestracji, w HCentrum Stomatologicznym pracuje od 2001r. Ukończyła Studium Kosmetyczne oraz posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie rachunkowości a także wieloletnie doświadczenie w zakresie kontaktów z pacjentem. Kierując zespołem rejestracji dba o sprawne funkcjonowanie komunikacji pomiędzy firmą, a pacjentem. Włada językiem rosyjskim oraz angielskim.

Maria Dziwisz
Z-ca kierownika rejestracji, w HCentrum pracuje od 2006 roku. Całą swoją karierę zawodową związała z pracą w recepcji. Jest osobą zdyscyplinowaną o miłej aparycji ceniącą sobie porządek. Swoje obowiązki służbowe wykonuje z zaangażowaniem dbając o naszych pacjentów.

Aneta Wawrowska-Grau
Rejestratorka. Do grona pracowników Hcentrum dołączyła na początku 2012 roku. Absolwentka Wydziału nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. W pracy szczególnie ceni sobie dobrą atmosferę i zgranie zespołu. Posługuje się językiem angielskim.

Tomasz Piersa
Informatyk,
Inspektor Danych Osobowych

Misją naszej kliniki jest zapewnienie opieki stomatologicznej przez 7 dni w tygodniu.

Jesteśmy kliniką mieszczącą się w tym samym miejscu nieprzerwanie od 1993 roku.

18

pracowników, w tym: 8 lekarzy, 5 asystentek, 5 pracowników rejestracji

ZADZWOŃ